Vaakumpakendaja Lava V.100 Premium-X

319,00 €
Kuumakse al. 13.11€

Vaakumpakendaja Lava V.100 Premium-X. Võimas, isemäärduv 500 W vaakumpump ja topelt keevisõmblust tegev vaakumpakendaja Lava V100- Premium-X. Topelt keevisõmbluse laius 34 cm. Seade võib ilma ülekuumenemise ohuta pakendada järjest koguni 1000 kotti! LTP® Lava Turbo Pumpsystem. Vaakumpakendaja jaoks sobivate kottide laius kuni 34 cm. 

Marjade, köögiviljade, kala või liha pakkimiseks. Sobiv kodumajapidamisse, kui ka toitlustusse. Pakendaja imemisvõimsus: 35 liitrit minutis. Max alarõhk: -0,94 bar.  keevisõmblusi: 2. Keevisõmbluse laius: 310 mm. Keevitamine: manuaalne. Vaakumpakendaja keevitusaja seadmine: sujuv. Võimas isemäärduv vaakumpump 500W. Mõõdud: 410 x 230 x 98 mm. Kaal: 3,95 kg. Kaasas valik vaakumkotte ja adapter vaakumkarpidele. 

Kogus
Lisa sooviloendisse
laos

 

Turvaline ostukoht

  TASUTA TRANSPORT

Alates 90€ ostust. v.a. suuremahulised kaubad

 

Tagastusõigus 14 PÄEVA JOOKSUL

Lava vaakum-pakkemasin on disainitud nii kodumajapidamisse, kui ka  tööstusesse. Seade võib ilma ülekuumenemise ohuta pakendada järjest koguni 1000 kotti! Vaakumpakendaja müük on pidevas tõusus, sest selle aparaadi abil saate säilitada toidu kvaliteedi ja maitsed. Kasutatakse restoranides, gatering firmades, väiketööstustes. Lava vaakummasinad esindavad Saksa tipptehnoloogiat ja on kaetud 2 aastase tehasegarantiiga. Vaakummasinaga kindlustad toiduainete värskena püsimise 3-5 korda kauem, kui tavalises kilekotis hoituna, sest hapnik on imetud pakendist välja ja seetõttu säilivad maitsed ja lõhnad kauem. Premium marki masinatel on topelt keevisõmblused, mis annavad täiendava kaitse õhu sisseimbumise vastu. 

LAVA
VL0100XP
2 toodet

Samas kategoorias on veel 16 toodet :