Kanaliga vaakumkotid rullis 2x 6 meetrit.

21,50 €

Extra tugevad ja kvaliteetsed vaakumpakendaja kilesukk rullid. Materjali paksus 160 Micronit! 100% BPA vaba material. Eeliseks vaakumkottide ees on see, et saate ise  pakendi suuruse valida vastavalt pakitavale toiduainele. Marjade, köögiviljade, kala, liha pakendamiseks.  Toidu külmutamiseks, Sous Vide töötlemisel ja kasutamiseks  mikrolaine ahjus. Samuti liha märglaagerdamiseks või marineerimiseks.   Vaakumkotid on toodetud Sveitsis. Materjali ühel siseküljel on mikrokanalid, tänu millele saab  kotist õhu välja imeda. Hinna sees 2 rulli. Kokku 12 meetrit. Kilesuka laius 20 cm või 30 cm.

Suurus
Kogus
Lisa sooviloendisse
laos

 

Turvaline ostukoht

  TASUTA TRANSPORT

Alates 90€ ostust. v.a. suuremahulised kaubad

 

Tagastusõigus 14 PÄEVA JOOKSUL

Extra tugevad ja kvaliteetsed vaakumpakendaja kotid. Materjali paksus 160 Micronit! Marjade, köögiviljade, kala või liha pakendamiseks. Kuumakindel kuni +95° C. Lava vaakum kotid on parimad, mida raha eest osta saab. Vaakumkotid on toodetud Sveitsis. 

Enamus odavad ja kaug-idas toodetud vaakumkotid sisaldavad endas plastiku pehmendajaid ja muid ohtlikke kemikaale, mida toiduainetega kokku lasta ei tohi. Lava vaakumkotid ja vaakumrullid on sertifitseeritud toiduainete hoidmiseks. Hoiduge tundmatutest pakenditest, te ei tea, mida sisse sööte!

LAVA
10 toodet

Teile võib meeldida ka

Samas kategoorias on veel 16 toodet :