Noateritaja Work Sharp

Noateritaja Work Sharp

WSBCHPAJ

Uus

laos

62,90 €Noateritajaga Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener® on reguleeritav, kolme abrasiivse teraga noa teritussüsteem, mis tagab täpsuse ja teravuse, kontrollides täielikult teritus nurka. Teritusnurka saab hõlpsasti reguleerida vahemikus 15° kuni 30° 1° sammuga, et teritada iga oma nuga. Uuenduslik V-Block Clamp disain kinnitab noa kiiresti ja turvaliselt ning pöörleb teritamise ajal nupuvajutusega 180°, et muuta see kiiremaks ja lihtsamaks.

Rohkem infot

Tri-Brasive® sisaldab 320-teralise ja 600-teralise peeneid teemantplaate noatera kiireks taastamiseks ning peeneteralist keraamilist kivi, et lihvida teie nugade tera.  Teritusalus loob stabiilse platvormi töölaual teritamiseks. Alates teie lemmikust kööginoast kuni teie igapäeva töö noani – Precision Adjust saab nendega kõigiga hakkama ja annab iga kord uskumatuid tulemusi. – Varda- ja klambriteritaja, mis on loodud lihtsust ja ohutust silmas pidades.

Arvustused

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjuta arvustus

Noateritaja Work Sharp

Noateritaja Work Sharp

Noateritajaga Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener® on reguleeritav, kolme abrasiivse teraga noa teritussüsteem, mis tagab täpsuse ja teravuse, kontrollides täielikult teritus nurka. Teritusnurka saab hõlpsasti reguleerida vahemikus 15° kuni 30° 1° sammuga, et teritada iga oma nuga. Uuenduslik V-Block Clamp disain kinnitab noa kiiresti ja turvaliselt ning pöörleb teritamise ajal nupuvajutusega 180°, et muuta see kiiremaks ja lihtsamaks.

Kliendid, kes antud toote ostsid, on ostnud ka:

Samas kategoorias on veel 30 toodet :