Toidutermos Primus 1,5 L

Toidutermos Primus 1,5 L

732791

Uus

Laos

43,90 €Vastupidavast roostevabast terasest valmistatud termos firmalt  Primus.  Hoiab kaasa võetud toidu kaua kuumana või külmana tänu topeltseinte vahel olevale isoleerivale vaakumile. Termos ei säilita eelnevalt termoses olnud söökide maitset. Termose korki saab kasutada kausina. Termosel on suur ava, mis teeb sinna toidu panemise ning hiljem termose puhastamise lihtsaks ja mugavaks.  Termosel on kaasaskandmiseks mugav sang. 

Termose mahutavus 1,5 L. Termose kõrgus 30 cm. 

Rohkem infot

Vastupidavast 18/8 roostevabast terasest valmistatud termos firmalt  Primus. Termos ei säilita eelnevalt termoses olnud söökide maitset. Hoiab kaasa võetud toidu kaua kuumana või külmana tänu topeltseinte vahel olevale isoleerivale vaakumile. 

Termose korki saab kasutada kausina. Termosel on suur ava, mis teeb sinna toidu panemise ning hiljem termose puhastamise lihtsaks ja mugavaks.  Termosel on kaasaskandmiseks mugav sang. 

Mahutavus 1,5 L

Arvustused

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjuta arvustus

Toidutermos Primus 1,5 L

Toidutermos Primus 1,5 L

Vastupidavast roostevabast terasest valmistatud termos firmalt  Primus.  Hoiab kaasa võetud toidu kaua kuumana või külmana tänu topeltseinte vahel olevale isoleerivale vaakumile. Termos ei säilita eelnevalt termoses olnud söökide maitset. Termose korki saab kasutada kausina. Termosel on suur ava, mis teeb sinna toidu panemise ning hiljem termose puhastamise lihtsaks ja mugavaks.  Termosel on kaasaskandmiseks mugav sang. 

Termose mahutavus 1,5 L. Termose kõrgus 30 cm. 

Samas kategoorias on veel 30 toodet :