Jope Deerhunter Upland with reinforcements

Jope Deerhunter Upland with reinforcements

Uus

laos

269,00 €Väga vastupidav ja ilmastikukindel jope Deerhunter Upland. De er-Tex® membraan muudab jope ilmastikukindlaks aga hingavaks. Jopel on eemaldatav kapuuts. Rinnataskul ava raadiosaatja antennile. Kahesuunaline tõmblukk. Kaks lukuga rinnataskut, kaks lukuga käte soojendustaskut. Kaks klapiga küljetaskut. Tugevdused õlgadel, õlavartel ja taskutel. Materjal: 73% puuvill, 27% polüamiid.

Rohkem infot

Väga vastupidav ja ilmastikukindel jope Deerhunter Upland. Deer-Tex® membraan muudab jope ilmastikukindlaks aga hingavaks. Jopel on eemaldatav kapuuts.
Rinnataskul ava raadiosaatja antennile.
Kahesuunaline tõmblukk.
Kaks lukuga rinnataskut, kaks lukuga käte soojendustaskut. Kaks klapiga küljetaskut. Tugevdused õlgadel, õlavartel ja taskutel. Käised on reguleeritavad.

Arvustused

Hetkel pole ühtegi ülevaadet

Kirjuta arvustus

Jope Deerhunter Upland with reinforcements

Jope Deerhunter Upland with reinforcements

Väga vastupidav ja ilmastikukindel jope Deerhunter Upland. De er-Tex® membraan muudab jope ilmastikukindlaks aga hingavaks. Jopel on eemaldatav kapuuts. Rinnataskul ava raadiosaatja antennile. Kahesuunaline tõmblukk. Kaks lukuga rinnataskut, kaks lukuga käte soojendustaskut. Kaks klapiga küljetaskut. Tugevdused õlgadel, õlavartel ja taskutel. Materjal: 73% puuvill, 27% polüamiid.

Samas kategoorias on veel 26 toodet :