Jahimees.ee veebipoes on ostude eest võimalik tasuda järgmisel viisil:

  1. Swedbanki pangalingiga 
  2. SEB pangalingiga 
  3. Luminor pangalingiga
  4. LHV pangalingiga 
  5. Krediitkaardiga 
  6. Arve alusel 
  7. PayPal kontolt
  8. Järelmaks: ESTO järelmaks, Liisi järelmaks

Kui teil on pangakonto loetletud pangas ning soovite ostu eest tasuda antud panga kontolt, siis valige makseviisiks "Tasun Swedbanki pangakontolt". Nii jõuab ka raha kõige kiiremini meieni ja saame kohe teie tellimuse täitmisega tegelema hakata. Kui valite maksmiseks Swedbanki pangalingi, siis suunatakse teid automaatselt Swedbank panka, kus peate end sisse logima ning seejärel saate ostu eest tasuda. Pärast tasumist klikkige kindlasti ka lingile "Tagasi kaupmehe juurde".

Maksmine krediitkaardiga

Krediitkaardid

Tasuda saaate ka krediitkaardiga VISA või MASTERCARD. Jälgige palun, et teie krediitkaart oleks liidetud turvaliste internetiostude programmiga oma kodupangas. Veendu, et oled sisestanud oma õige krediitkaardi numbri, mille leiad krediitkaardi esiküljelt. Samuti peaksid lisama Security code-i (CVV, CVC), mille leiad oma krediitkaardi tagaküljelt. See on tavaliselt 3-kohaline, vaid American Express’il koosneb 4-st numbrist.

Arve alusel

Arvega maksmise puhul saadame teie e-posti aadressile arve soovitud toodete kohta. Kui olete arve tasunud ja raha on meie kontole laekunud, siis hakkame kohe teie tellimusega tegelema. 

PayPal kontolt maksmine on turvaline ja mugav rahvusvaheline maksesüsteem.

Järelmaksuga

          

Järelmaks on mugav ja soodne võimalus suuremate ostude teostamiseks ning kulude hajutamiseks pikemale perioodile.

Meie kaudu saate esitada järelmaksu taotluse  "ESTO järelmaks" või "LIISI järelmaks" abi kasutades. Taotlust saavad esitada nii eraisikud kui ka ettevõtted.