KUIDAS TELLIDA

Vajutades toote juures olevale nupule "Lisa ostukorvi", liigub Teie tellitud toode üleval vasakus nurgas olevasse OSTUKORVI. Peale kõikide vajalike kaupade ostukorvi lisamist, vajutage nuppu "KASSASSE". Liikudes edasi, leiate sobiva kaupade saatmise viisi ning sobiva panga, mille kaudu ostu eest tasuda. 

Tasuda saate ka krediitkaardiga VISA ning MASTERCARD.

Samuti saate kaupu osta järelmaksuga, kasutades "ESTO järelmaks" või "LIISI järelmaks

ESTO 3 Slice  - Kasuta toodete või teenuste eest maksmisel ESTO 3-osalist SLICE makseviisi – ajata enda ostukorvi maksumus kolmeks võrdseks makseks, ilma ühtegi lisatasu maksmata!

Lisa tooted ostukorvi, kinnita oma tellimus ning vali makseviisiks ESTO 3 ning digiallkirjasta mugavalt ID-kaardi abil, Smart-ID või Mobiil-ID lahendusega.

Tasudes enda ostukorvi maksumuse täies ulatuses ja õigeaegselt kolme kuu jooksul, siis ei lisandu mitte ühtegi lisatasu. Kuutasu kujuneb ostukorvi maksumuse jagamisel kolmeks võrdseks osaks. 
Minimaalne ostukorvi summa ESTO 3 SLICE kasutamisel on 60 EUR.
ESTO 3 saavad taotleda kõik 18-70 aastased Eesti Vabariigi kodanikud.
ESTO 3-osalise SLICE makseviisi tingimused

ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS. Makseviisi kasutamine on finantsotsus ning sellega kaasnevad riskid ja kohustused, mistõttu palume laenutoodete tarbimise vajaduse hoolikalt läbi mõelda. ESTO 3 krediidi kulukuse määr on 0% järgmistel näidistingimustel: intress 0% aastas, puuduvad tasud. Juhul, kui teil ei õnnestu makseid tasuda lähtuvalt ESTO 3 graafikule, siis teie ESTO 3 leping lõpeb ja teie võlgnevus ESTO AS ees loetakse ESTO arvelduskrediidilepingu alusel kasutusse võetud krediidiks ning lisanduvad arvelduskrediidilepingu kohaselt lisatasud. ESTO 3 makseviisi teenusepakkujaks on ESTO AS.

Lisainfo telefonil (+372) 622 52 52. E-mail: info@esto.ee

Teie käest palume vaid neid isikuandmeid, millised on tarvilikud kaupade saatmiseks ja maksete töötlemiseks.

Registreeritud kliendid saavad oma tellimusi jälgida, tagastusi ja vahetusi teha, tooteid ostukorvi lisada ning tooteid kiita või kritiseerida. Kõik klientide isikuandmed on konfidentsiaalsed ega kuulu avaldamisele kolmandatele isikutele.

Veebipoe turvalisuse on tagatud SSL sertifikaadi abil. Kasutame 2048 bitist turvasertifikaati, et krüpteerida võrguliiklus ning tõsta turvalisust.

Müük toimub, kui klient on esitanud www.jahimees.ee veebipoe kaudu müügitellimuse ning on tasunud tellimuse eest pangalingi kaudu või esitatud arve alusel. Kaup pannakse teele peale ostusumma laekumist OÜ Neli Elu pangakontole.

VÕS §-st 56 lg 1 ja 2 tulenevad õigused laienevad kõigile veebipoe klientidele.

Ettemaksuarve, mis pole 7 päeva jooksul tasutud, annulleeritakse.

KAUBA SAATMINE JA SAATEKULU:

Saadame tellitud kauba Teie poolt valitud pakiautomaati, Teile lähimasse postkontorisse või kulleriga koju.

Saatmine Itella Smartposti ja Omniva Post24 pakiautomaatidesse üle Eesti - 2,99 €.

Kasutades Omniva (Eesti Post) kullerit, lisandub teie arvele - 5,99 €.

Alates 90 € ostust on kauba saatmine TASUTA. (Välja arvatud suuremahulised ja suurekaalulised kaubad, nagu paadimootorid, vibud, õhkrelvad, puurid jne).

SmartPost või Post24 saadab seejärel Teile sms-i pakiautomaadi uksekoodiga, misjärel saate oma tellitud kauba kätte.  

Kaup saadetakse teele hiljemalt 2 tööpäeva jooksul pärast makse laekumist meie arveldusarvele. Juhul, kui kaupa ei ole parasjagu laos, võtab kauba tellimine aega 1-3 nädalat ning sellest teavitame Teid ka isiklikult.

OÜ Neli Elu jätab endale õiguse hindu muuta ja need hakkavad kehtima internetis avaldamise hetkest.

KAUBA TAGASTAMINE JA ÜMBERVAHETAMINE.

Kui ostetud kaup Teile mingil põhjusel ei sobi, on Teil õigus see tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

Tagastamisõiguse kasutamiseks palume tarbijal esitada avaldus aadressil info@jahimees.ee, 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Tagastatav kaup peab olema kasutamata ja rikkumata originaalpakendis. Tagastatud kauba saab ka vahetada mõne teise meie poes müügil oleva kauba vastu. Kauba tagastamise või vahetamise korral tasub tekkivad postikulud klient. OÜ Neli Elu tasub kauba vahetamise kulud juhul, kui tegemist on meiepoolse eksimusega. Kauba saate tagastada Smartpost või Post24 pakiautomaati Kuressaares. Tel. 5281882

Ostetud kaupadele kehtib vähemalt 6 kuuline garantiiaeg ja 2 aastane pretensioonide esitamise tähtaeg.

MÜÜK JÄRELMAKSUGA.

LIISI järelmaks      

ESTO järelmaks 

Esimene sissemakse tasutakse Neli Elu OÜ arvelduskontole nr:

EE552200221035313075 - Swed Bank.

EE771010220095981014 - SEB Pank.

EE217700771001587288 - LHV Pank

Pärast allkirjastatud lepingu meile tagastamist ning sissemakse laekumist Neli Elu OÜ pangakontole loetakse leping jõustunuks. Komplekteerime tellimuse ja toimetame kauba soovitud aadressile. 

LISAINFO: 

Tekkinud küsimuste korral võite alati võtta meiega ühendust e-maili teel: info@jahimees.ee


Neli Elu OÜ

Reg. nr. 11362060
Tehnika 20, 93815 Kuressaare
E-mail: info@jahimees.ee

Telefon: +372 45 38459

Juhatuse liige

Meelik Arnold