Loetle tooted brändi Hubertus järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Vahend annab vanadele või leidsarvedele värske ja naturaalse, tumeda värvitooni. Sobib töödelda soku, hirve, põdra ja muid sarvi. Puhasta ja kuivata sarved, kanna peale pruunistajat ja lase kuivada. Vajadusel korda vahendi pealekandmist. Hoia külmumise eest. Kogus 100 ml.

Saadavus: 11 Laos

Hirvepasun Hubertus. Kaheosaline ja teleskoopiline peibutusvile punahirvele. Väga loomulik ja tugev kõla. Valmistatud puidust. Pikkus väljatõmmatuna 40 cm. Kokkupanduna 25 cm. Kokku-lahti liigutades muutub häälekõla. Küljes pael kaelaskandmiseks. Valmistajaks oma ala tipptegija Friedrich Meier Saksamaal.

Saadavus: 6 Laos

Hirvepasun Hubertus. Kolmeosaline ja teleskoopiline peibutusvile punahirvele. Väga loomulik ja tugev kõla. Valmistatud puidust. Pikkus väljatõmmatuna 51 cm. Kokkupanduna 25 cm. Kokku-lahti liigutades muutub häälekõla. Küljes pael kaelaskandmiseks. Valmistajaks oma ala tipptegija Friedrich Meier Saksamaal.

Sokuvile Hubertus

Hind 12,90 €
Saadavus: 15 Laos

Sokuvile Hubertus soku peibutamiseks. Sokuvile on valminud käsitööna ja on reguleeritava tooniga. Sokuvile saab reguleerida kitsetalle häälele või kitse kutsele. Toodetud  Saksamaal. Sokuvile pikkus 65 mm. Läbimõõt 24 mm.