Loetle tooted brändi Falco järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 1 Laos

Vibu Falco LEGEND + Dacron nöör. Vibu tõmbetugevus on 9,1-13,6 kg. Sobib vibuspordiga alustajatele. Käsitööna valminud vibu - Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel  Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimestel võistlustel osalemiseks. Vibuga Falco Legend on võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel. Vibu on pikkusega 173 cm. 68'' .Pakume parema- ja eritellimusena vasakukäelist versiooni. Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco LEGEND 14 - 18,1 kg. Käsitööna valminud vibu - Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimestel võistlustel osalemiseks. Vibu usaldusväärsuse kinnituseks on Legendiga võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel.  Vibu on pikkusega 173 cm.  Pakume standardina parema- kui ka eritellimusena vasakukäelist versiooni.  Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco LEGEND 18,6- 22,7 kg. Käsitööna valminud vibu Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimesteks võistlusteks. Vibu usaldusväärsuse kinnituseks on Legendiga võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel. Vibu on pikkusega 173 cm. Pakume standardina parema- kui ka eritellimusena vasakukäelist versiooni. Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: 1 Laos

Falco pikkvibu Robin pikkusega 130 cm. Vibu on tõmbetugevusega 6,5-10 kg ning eelkõige mõeldud lastele. Profiililt on Robin reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis.  Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Colorwood käepidemel on erinevad värvikombinatsioonid. Falco pikkvibu Robin colorwood pikkusega 130 cm. Vibu on tõmbetugevusega 6,5-10 kg ning eelkõige mõeldud lastele või naistele. Profiililt on Robin reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis. Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Vibu lastele Falco ACE

Hind 99,00 €
Saadavus: 3 Laos

Falco pikkvibu ACE lastele. Ace on uus vibumudel, mis sobib alates 3. eluaastast kuni u 8 aastani.  Profiililt on ACE reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Vibu Ace pikkus 104 cm. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis. Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Nooletupp ja 3 noolt. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco Twin on universaalne pikkvibu kasutamiseks nii parema- kui ka vasakukäelistele laskuritele. Vibu on profiililt ja laskeomadustelt sama nagu Falco Legend, samas võimaldab tema sümmeetriline käepidemedisain noole teele lennutada mõlemalt poolt. Vibu Twin on saadaval 68" pikkuses ja tõmbetugevuste vahemikus  22-30#(  10-13,5 kg). Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. 

Vibu Falco Spirit

Hind 269,00 €
Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco Spirit on pikkvibu, mis on loodud eelkõige võistlejaile. Radikaalse reflex-deflex kujuprofiiliga, s.t. käepidemeosa on tahapoole ja kaared vastavalt ettepoole kumerdatuna. Lisaks on valmistamisel kasutatud otstest õhenevaid puidulamelle, seetõttu täidab vibu Spirit IFAA poolt sätestatud reeglid sujuva ja ühesuunalise vibukumeruse osas.

Saadavus: Laost otsas

Plokkvibu Mission Craze + Mission Basic komplekt - Mission Craze plokkvibu - Trophy Ridge Whisker noolealus - Copper John 3-pin sihik - Bohning Lynx noolehoidja Plokkvibu IBO kiirus 100 m/s (306 fps). Vibu pikkus: 71,2 sm - 28". Tõmbetugevus - 15-70#.  Tõmbepikkus - 19"-30". Letoff - 80%. Falco profesionaalne vibuseadistus kuulub hinna sisse

Vibunool Falco Cedar

Hind 6,99 €
Saadavus: 20 Laos

Vibunool Falco Cedar on enimkasutatud vibunool Falco pikkvibule. Nool on varustatud traditsioonilise Classic nokiga ja Field terasotsikuga  ning 4" kilpprofiiliga naturaalse kalkunisulega. Vibunooled on valmistatud POC seedripuust. Diameeter: 11/32'' (8,89 mm). Vibunoole pikkus 84 cm. 

Saadavus: 14 Laos

Kvaliteetsed seedripuust vibunooled lastevibule Falco Robin. Vibunoolel on traditsiooniline Classic nokk ja Field terasotsik ning 4" kilpprofiiliga naturaalne kalkunisulg. Vibunoole pikkus 69 cm. Hoolikalt valmistatud ja kvaliteetsed vibunooled Falco lastevibule Robin. Vibunooled on valmistatud Oregonis kasvavast  Port Orfordi seedripuust ehk lühemalt P.O.C.-le. Erakordselt sirge süü, kerge, sile pind ja eriline "mälu", mis suudab hoida ja säilitada peale koormust ja lööke esialgse kuju- need on omadused, mis teevad P.O.C.-st parima noolepuidu.

Saadavus: 16 Laos

Vibunool Falco Vintage Premium on tugevamatele vibudele. Nool on aerodünaamiliselt sileda pinnaga ja erilise "mäluga", mis suudab hoida ja säilitada peale koormust ja lööke oma esialgse kuju. Vibunooled Falco Vintage Premium esindavadki puunoolte parimat kvaliteeti. Noolepulk- Peitsitud Oregoni seeder.  Suled- 4" kilpprofiiliga  naturaalsed kalkunisuled. Field terasotsik nooltel 100 või 125 graini Vibunool on pikkusega 32" - 81,3 cm