Loetle tooted brändi ERÄPUU järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 1 Laos

Suur pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest ja põhjapõdra sarve detailidest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 265 mm. Tera pikkus: 145 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Pussnuga Eräpuu 3060

Hind 34,90 €
Saadavus: 2 Laos

Pisike nuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud mitmete kihtidena vaheldumisi maarja-kasest ja põhjapõdra sarvest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 130 mm. Tera pikkus: 60 mm. Tera paksus 2,0 mm.

Pussnuga Eräpuu 2077

Hind 34,90 €
Saadavus: 1 Laos

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa kogupikkus 180 mm. Tera pikkus: 78 mm. Tera paksus 3,3 mm.Tera tuleb peale kasutamist kuivatada ja puhastada ning õlitada, et vältida rooste teket. Käepidet tuleb aeg ajalt puiduõliga õlitada.

Pussnuga Eräpuu 2125

Hind 39,00 €
Saadavus: Laost otsas

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge  süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 230 mm. Tera pikkus: 125 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Pussnuga Eräpuu 2095

Hind 36,00 €
Saadavus: 1 Laos

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 210 mm. Tera pikkus: 95 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Pussnuga Eräpuu 6195

Hind 79,00 €
Saadavus: 3 Laos

Sepistatud teraga nuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud paljude kihtidena kasepuu koorest, mis on väga soe ja mugav ning suurepärase haardega. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 200 mm. Tera pikkus: 92 mm. Tera paksus 3,1 mm.

Saadavus: 4 Laos

Suur pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 265 mm. Tera pikkus: 145 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Pussnuga Eräpuu 7125

Hind 59,00 €
Saadavus: 4 Laos

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest ja põhjapõdra sarvest. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa kogupikkus 235 mm. Tera pikkus: 125 mm. Tera paksus 3,3 mm. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Tera tuleb peale kasutamist kuivatada ja puhastada ning õlitada, et vältida rooste teket. Käepidet tuleb aeg ajalt puiduõliga õlitada. 

Pussnuga Eräpuu 7085

Hind 43,90 €
Saadavus: 1 Laos

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest ning põhjapõdra sarve detailidega. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 195 mm. Tera pikkus: 85 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Pussnuga Eräpuu 7095

Hind 44,90 €
Saadavus: Laost otsas

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest ning põhjapõdrasarve detailidega. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 210 mm. Tera pikkus: 95 mm. Tera paksus 3,3 mm.

Saadavus: 1 Laos

Sepistatud teraga nuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud paljude kihtidena kasepuu koorest, mis on väga soe ja mugav ning suurepärase haardega. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse.  Noa kogupikkus 200 mm. Tera pikkus: 92 mm. Tera paksus 3,1 mm.

Pussnuga Eräpuu A95

Hind 59,00 €
Saadavus: 4 Laos

Pussnuga Eräpuu Soomest. Noapea on valmistatud õlitatud maarja-kasest ning põhjapõdra sarve detailidega. Kaasas ehtsast nahast noatupp. Noa tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Noa kogupikkus 205 mm. Tera pikkus: 90 mm. Tera paksus 3 mm.