Loetle tooted brändi Thermacell järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 41 Laos

Sääsepeletaja Thermacell Halo mini on super vahend peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu  liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X 5 m). Sääsepeletaja on täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse. Gaasiküttel hõõgniit soojendab sääsetõrje küttekeha, millel asetsev pisike plaat eraldab sääskedele ja teistele vereimejatele ebameeldivat lõhna. Hääletu, ei tossa, ei haise. Seade  sisaldab: 1 korduvkasutatav seade 1 gaasiballoon kuni 12 tunniks. 3 sääsetõrjematti (1 matt on mõeldud 4 tunniks).

Saadavus: 21 Laos

Laetava akuga sääsepeletaja Thermacell E55X on super vahend  peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X 5 m). Sääsepeletaja on  täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse.

Seade soojendab akutoitel täitekassetti, mis eraldab sääskedele ja teistele vereimejatele ebameeldivat lõhna. Hääletu, ei tossa, ei haise. Täislaetud aku töötab umbes 6 tundi järjest. Seade sisaldab: 1 korduvkasutatav seade, 1 täitekassett 12 h, 1 USB kaabel seadme laadimiseks

Saadavus: 79 Laos

Sääsepeletaja Thermacell täitepakk sisaldab 4 gaasiballooni ning 12 tõrjeainematti kuni 48-tunniseks kaitseks sääskede ja teiste vereimejate eest. Ei pea  kogu sisu korraga ära kasutama. Sääsepeletaja Thermacell täitepakk sobib kõigile ThermaCell sääsepeletaja seadmetele ning ThermaCell sääsepeletaja- laternatele. Sääsetõrje Thermacell on super vahend peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu  liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X5 m). Täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse.