Loetle tooted brändi Grabber järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Soojenduspadjad jalgadele 1 paar on mittetoksilised, keskkonna- sõbralikud ja lõhnatud soojusallikad sinu jalgadele. Hoiab sooja kuni 5 tundi. Lihtsalt ava väline pakend  ja eemalda liimpinnal olev paber. Padi liimub jalatalla alla, seejärel soojeneb õhuga reageerides temperatuurivahemikku 35-39 kraadini. 20 minuti jooksul. Pakis  on 2 padjakest. Kinnita soojenduspadi soki, mitte ihu külge! Sisaldab ainult naturaalseid ja mittesüttivaid aineid, nagu raud, vesi, tselluloos, aktiivsüsi ja sool. Ei ole mõeldud imikutele, väikelastele, rasedatele. Välispidiseks kasutamiseks ainult. 

Saadavus: 79 Laos

2 soojenduspatja kätele GRABBER. Mittetoksilised, keskkonna sõbralikud ja lõhnatud soojusallikad sinu kätele. Hoiab sooja kuni 10 tundi. Lihtsalt ava väline pakend ja  eemalda liimpinnal olev paber, seejärel soojeneb õhuga reageerides temperatuuri vahemikku 35-39 kraadini. 20 minuti jooksul. Pakis on 2 padjakest. Sisaldab ainult naturaalseid ja mittesüttivaid aineid, nagu raud, vesi, tselluloos, aktiivsüsi ja sool. Ei ole mõeldud imikutele, väikelastele, rasedatele. Välispidiseks kasutamiseks ainult. 

Saadavus: 76 Laos

Soojenduspadjakesed varvastele on mittetoksilised, keskkonnasõbralikud ja lõhnatud soojusallikad sinu varvastele. Lihtsalt ava väline pakend ja eemalda liimpinnal olev paber. Padi liimub jalatalla alla, seejärel soojeneb õhuga reageerides emperatuurivahemikku  38 - 42 kraadi C 20 minuti jooksul. Kestvus kuni 6 tundi. Pakis on 2 padjakest. Sisaldab ainult naturaalseid ja mittesüttivaid aineid, nagu raud, vesi, tselluloos, aktiivsüsi ja sool. Ei ole mõeldud imikutele, väikelastele, rasedatele. Välispidiseks kasutamiseks ainult.