Loetle tooted brändi Aclima järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Aclima WoolNet meriinovillane meeste võrkpesu särk on valmistatud 91% ulatuses Meriinovillast, mis on pehme ja samas vastupidav. Võrkpesu laseb teie kehal hingata liikumise ajal ja hoiab keha soojana, kui olete paigal. WoolNet on kootud võrguks, mis tekitab  keha pinnale väikesed õhutaskud ning tänu sellele on soojuse kadu kehalt väga väike. Materjal: 91 % Merino Wool, 7 % Polyamide, 2 % Elastane.

Saadavus: 2 Laos

Meriinovillane ACLIMA WarmWool termopesu särk on 100%. Meriino lamba villast, mille kiud on oluliselt peenemad, kui tavalisel lambavillal ning annab sooja isegi niiske  ja märjana. Säilitab kehatemperatuuri ka märjana, sest villakiud sisaldavad 80% õhku. Pikkadel reisidel, matkal ja jahipidamisel ideaane aluspesu. Hoiab ära  ebameeldiva lõhna. Materjal: 200 g Soft Merino Wool. NB! Mitte kasutada loputusvahendeid! Aclima WarmWool pesu sobib sooja hoidmiseks keskmise või vahelduva aktiivsusega tegevustel nagu näiteks mäesuusatamine, matkamine, aerutamine, mägironimine jmt.

 

Saadavus: Laost otsas

Meriinovillane ACLIMA WarmWool püstkraega ja 

lukuga termopesu särk on 100%

Meriino lamba villast, mille kiud on oluliselt 

peenemad, kui tavalisel lambavillal ning 

annab sooja isegi niiske ja märjana.

Säilitab kehatemperatuuri ka märjana,

sest villakiud sisaldavad 80% õhku.

Pikkadel reisidel, matkal ja jahipidamisel

ideaane aluspesu. Hoiab ära ebameeldiva lõhna. 

Materjal: 200 g Soft Merino Wool.

 

Saadavus: 2 Laos

Meriinovillane termopesu ACLIMA HotWool Polo lukuga ja kõrge kraega. Unisex. Aclima soepesu sobib naistele, kui ka meestele. Kasutamiseks madala ja keskmise intensiivsusega tegevusel külmades ja väga külmades oludes. Temperatuurisoovitus -10 kuni -30 kraadi. Termopesu materjaliks Merino villa ja sünteetilise kiu  segu. Sünteetilise kiu lisamine muudab polo paksemaks ja vastupidavamaks. Säilitab kehatemperatuuri ka märjana, sest villakiud sisaldavad 80% õhku. Tänu meriino villa  sisaldusele, ei hakka pesu higistades ebameeldivalt lõhnama. Värvus: oliiviroheline

Saadavus: 3 Laos

Meriinovillane Aclima WoolNet meeste termopesu püksid Meriino pikad võrkpesu püksid meestele. Aclima WoolNet võrkpesu on valmistatud  91% ulatuses Meriinovillast, mis on pehme ja samas vastupidav. Võrkpesu laseb teie kehal hingata liikumise ajal ja hoiab keha soojana, kui  olete paigal. WoolNet on kootud võrguks, mis tekitab keha pinnale väikesed õhutaskud ning tänu sellele on soojuse kadu kehalt väga väike.

 

Saadavus: 1 Laos

Merino lambavilla sisaldavad väga soojad Aclima Hotwool termopesu püksid. Unisex. Sobivad meestele, kui ka naistele. Kasutamiseks madala ja keskmise intensiivsusega  tegevusel külmades ja väga külmades oludes. Temperatuurisoovitus -10 kuni -30 kraadi. Materjal: 70% Meriino vill, 30% Polyamide. Värvus: oliiviroheline

Saadavus: 2 Laos

Aclima WarmWool pikad termopesu püksid meestele, meriinovillast. Aclima WarmWool pesu sobib sooja hoidmiseks keskmise või vahelduva aktiivsusega tegevustel. Valmistatud 100% Meriino villast, mille kiud on oluliselt peenemad, kui tavalisel lamba villal. Tänu sellele  pesu ei torgi, samas annab sooja isegi niiske- ja märjana sest villakiud sisaldavad 80% õhku. 

Saadavus: 2 Laos

Aclima WoolNet võrkpesu on 91% ulatuses Meriinovillast, mis on pehme ja samas vastupidav. Võrkpesu laseb teie kehal hingata liikumise  ajal ja hoiab keha soojana, kui olete paigal. WoolNet on kootud võrguks, mis tekitab keha pinnale õhutaskud ning tänu sellele on soojuse kadu kehalt väga väike. Soe, kerge ja kompaktne. Materjal: 91 % Merino vill, 7 % Polyamide, 2 % Elastane.

Aclima on Norras tuntud rõivatööstus alates 1922. aastast. Praegusel ajal ollakse spetsialiseerunud spordialuspesu tootmisele, millest suurem osa õmmeldakse Eestis

Saadavus: 1 Laos

Naiste soojad ja kerged pika säärega 

meriinovillased pesupüksid sügis-talviseks kasutamiseks.

WarmWool pesu on

100% Meriino lamba villast,

mille kiud on oluliselt peenemad,

kui tavalisel lambavillal ning 

annab sooja isegi niiske ja märjana.

Säilitab kehatemperatuuri ka märjana,

sest villakiud sisaldavad 80% õhku.

Pikkadel reisidel, matkal ja jahipidamisel. 

Materjal: 200 g Soft Merino Wool.