Loetle tooted brändi Vision järgi

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Kahlamispüksid VISION SCOUT 2.0 STRIP WADERS. Aktiivse kalamehe unistuse püksid. POüksid on valmistatud revolutsioonilisest 37.5® Technology kangast ja on veekindlad ja hingavad. Kerged ja mugavad püksid spinningupüügil või võrgu laskmisel. Nendel kahlakatel on mugavustunde suurendamiseks raskem põhjakangas ja kergem pealiskangas. Pükstega ühes tükis paksud  neopreensokid. Suur veekindel rinnatasku. Tugevad ent märkamatud liitekohad. Esitasku sisse lisasime eemaldatava Visioni veekindla koti. Kahlaka seest leiate endiselt Scouti klapptasku ning kuna see on ka eemaldatav, saate WP-kotti vahetada ja taskut soovi korral ümber pöörata.  integreeritud mudakaitsmed. Garantii 1 aasta. Vaata suuruste tabelit tellimisel.

Saadavus: 1 Laos

Kahlamispüksid VISION ATOM. Veelgi tugevam ja vastupidavam ning 3 kihiline materjal. Veekindel ja hingav F3™ kangas. Kumer NoSeam™ lõige tagab täiusliku sobivuse. Kerged ja mugavad püksid spinningupüügil või  võrgu laskmisel. Pükstega ühes tükis paksud neopreensokid. Tugevad ent märkamatud liitekohad. Veekindla tõmblukuga tasku rinnal. Sisseehitatud kruusakaitsed. Neopreensokid vasaku ja parema küljedisainiga  Garantii 1 aasta.

Vaata suuruste tabelit tellimisel. 

Saadavus: Laost otsas

Kahlamispüksid VISION  SCOUT 2.0. Veelgi parem 37.5® tehnoloogial materjal, mis annab parima hingavuse. Kerged ja mugavad püksid spinningupüügil või võrgu  laskmisel. Pükstega ühes tükis paksud neopreensokid. Tugevad ent märkamatud liitekohad. Veekindla tõmblukuga tasku rinnal. Garantii 1 aasta.

Vaata suuruste tabelit tellimisel.

Saadavus: Laost otsas

Kahlamispüksid Vision Tool on kalastajatele, kes soovivad pükstelt funktsionaalseid omadusi. Harjatud, pehme ja tihe 3-kihiline materjal ja kumer NoSeam™ lõige tagab täiusliku sobivuse, kuna kahlamispükste sees ei ole ebamugavaid õmblusi. Suurepärane  valik aktiivsele õngitsejale, kes eelistab kerget varustust.

Suur veniv multitasku rinnal. D-klambrid ja tarvikute klapp. Traditsiooniline klapptasku veekindla koti lisamise võimalusega. Kätesoojendustunnel. Kuivatamisssilmused. Sisseehitatud kruusakaitsed. Spetsifikatsioon: Kaal: 1035 g. Värv: Khaki. Kihid: 3. Hingavus: F3,5. Veekindlus:  20000. Tõmblukud: YKK. Taskud: 2 vertikaalset esitaskut, veniv tasku, tunnelitasku, 2 veekindlat vertikaalset küljetaskut, klapptasku. Fl. Süsinikuvaba: jah

Saadavus: Laost otsas

Uued kahlamissaapad Vision Tossu 2.0.  Tugevad ja vastupidavad.  Valida saab vilttalla ja kummitalla vahel. Vilttald on libisemiskindel kividel. Vajadusel saab lisada naelad  talla sisse. Kahlamissaabaste suuruse valikul soovitatame valida tavanumbrist üks number suurem mudel.