Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 4 Laos

Sääsetõrje Ben's Max  37 ml. Toimeaine sisaldus 50% DEET tagab maksimaalse kaitse putukate eest. Kaitseb sääskede, puukide, põdrakärbeste ja teiste verdimevate  putukate eest. Peletab tõhusalt sääski kuni 4 tundi ja puuke kuni 4,5 tundi, võib korduvalt kasutada iga 6 kuni 8 tunni tagant. Ära pihusta otse näkku ja kasutada ainult väliskeskkonnas. Mitte kasutada alla 12 aastastel lastel ja lapseootel naistel. 

Saadavus: 41 Laos

Sääsepeletaja Thermacell Halo mini on super vahend peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu  liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X 5 m). Sääsepeletaja on täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse. Gaasiküttel hõõgniit soojendab sääsetõrje küttekeha, millel asetsev pisike plaat eraldab sääskedele ja teistele vereimejatele ebameeldivat lõhna. Hääletu, ei tossa, ei haise. Seade  sisaldab: 1 korduvkasutatav seade 1 gaasiballoon kuni 12 tunniks. 3 sääsetõrjematti (1 matt on mõeldud 4 tunniks).

Saadavus: 79 Laos

Sääsepeletaja Thermacell täitepakk sisaldab 4 gaasiballooni ning 12 tõrjeainematti kuni 48-tunniseks kaitseks sääskede ja teiste vereimejate eest. Ei pea  kogu sisu korraga ära kasutama. Sääsepeletaja Thermacell täitepakk sobib kõigile ThermaCell sääsepeletaja seadmetele ning ThermaCell sääsepeletaja- laternatele. Sääsetõrje Thermacell on super vahend peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu  liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X5 m). Täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse. 

Saadavus: 21 Laos

Laetava akuga sääsepeletaja Thermacell E55X on super vahend  peletamaks sääski õuealadel nagu terrassid, katusealused, sisehoovid ja aiad kus on vähene õhu liikumine. Kasutage ühte seadet kuni 21m² kohta (4 X 5 m). Sääsepeletaja on  täielikult lõhnavaba, ei tossa ega suitse.

Seade soojendab akutoitel täitekassetti, mis eraldab sääskedele ja teistele vereimejatele ebameeldivat lõhna. Hääletu, ei tossa, ei haise. Täislaetud aku töötab umbes 6 tundi järjest. Seade sisaldab: 1 korduvkasutatav seade, 1 täitekassett 12 h, 1 USB kaabel seadme laadimiseks

Saadavus: 22 Laos

Tõrjegeel herilastele, sääskedele, vapsikutele ja äädikakärbestele ja riidekoidele. Geel on valmistatud looduslikest lõhnaainetest, mis on putukatele tõrjuva toimega. Tõrje toimib geeli aurustumise toimel. Võib kasutada kinnistes siseruumides, toode on inimestele, loomadele ja loodusele ohutu ning 100% biolagunev.  Inimestele on geel meeldiva lõhnaga.

Tehke purki katva alumiiniumkatte sisse augud ning asetage kohta, kus soovite putukaid tõrjuda. Toime on tugevam vähese õhu liikumisega kohtades või siseruumides, toimeala on umbes 20 m2. Toime kestab 6-8 nädalat.
Tõrjub: herilased, sääsed, vapsikud, äädikakärbsed, riidekoid. 
Maht: 200 g 

Saadavus: 1 Laos

Sääsetõrje Ballistol 100 ml. Stingfree kaitseb kuni kuus tundi ärritavate putukahammustuste eest, näiteks sääskede, nõelavate kärbeste, sääskede, liivakärbeste, troopiliste mopaan- ja tsetsekärbeste eest.

Tänu selles sisalduvatele taimeõlidele hoolitseb meeldiva lõhnaga Stingfree ka teie naha eest ja kaitseb seda dehüdratsiooni eest. Selles sisalduv UV-B-filter kaitseb ka teie nahka päikesepõletuse eest. Koos putukatõrjevahendiga on see ideaalne kombinatsioon õngitsejatele, matkajatele, suplejatele ja päikesekummardajatele. Lubatud üldiselt müüa Šveitsis BAG T nr 79557 all. Stingfree on saanud kõigis dermatoloogilistes testides tunnustuse "väga hea".

Pihustage seda lihtsalt nahale ja unustage sääsed ja kärbsed. Stingfree on toksikoloogilise kahjutuse suhtes testitud ja seda kasutatakse edukalt kõigil kontinentidel.

Toodetud Saksamaal, FW KLEVER GmbH. Sialdab: sec-butyl-2-(2-hudroxyethyl) piperidin-1-carboxylat(Icaridin) 20 g /100 g

Saadavus: 18 Laos

Sääsetõrje Ballistol Sensitive 100 ml. Sääsetõrjevahend tundlikule nahale. Võib kasutada ka väikelaste nahal. Stingfree kaitseb kuni kuus tundi ärritavate putukahammustuste eest, näiteks sääskede, nõelavate kärbeste, sääskede, liivakärbeste, troopiliste mopaan- ja tsetsekärbeste eest.

Tänu selles sisalduvatele taimeõlidele hoolitseb meeldiva lõhnaga Stingfree ka teie naha eest ja kaitseb seda dehüdratsiooni eest. Selles sisalduv UV-B-filter kaitseb ka teie nahka päikesepõletuse eest. Koos putukatõrjevahendiga on see ideaalne kombinatsioon õngitsejatele, matkajatele, suplejatele ja päikesekummardajatele. Stingfree on saanud kõigis dermatoloogilistes testides tunnustuse "väga hea".

Pihustage seda lihtsalt nahale ja unustage sääsed ja kärbsed. Stingfree on toksikoloogilise kahjutuse suhtes testitud ja seda kasutatakse edukalt kõigil kontinentide.

Toodetud Saksamaal, FW KLEVER GmbH. Sialdab: sec-butyl-2-(2-hudroxyethyl) piperidin-1-carboxylat(Icaridin) 9,8g /100 g