Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0,1 kg - 1,5 kg

Hind

Hind

  • 10,00 € - 275,00 €

Värvus

Värvus

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 2 Laos

Stardipüstol Röhm RG 3 on 6 lasuline püstol 6 mm paukpadrunitega laskmiseks. Stardipüstol Röhm RG 3 on akustiline relv, mis hinnatud koerte treenijate seas. Tühjad kestad liiguvad relvast välja koos magasiniga ja ei kuku maha. Püssirohugaasid väljuvad suudmest. Relvaga võimalik lasta ka signaalrakette, selleks on tal kaasas  spetsiaalne adapter. Valmistatud Saksamaal. Kogupikkus 105 mm. Kaal 335 g.  Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale). 

Saadavus: 2 Laos

Stardipüstol Röhm RG 56 on 7 lasuline. Kaliiber 6 mm Flobert. Kasutatakse palju koerte treeningul. Relv on valmistatud metallist. Kõik funktsioonid nagu päris relval. Püssirohugaasid väljuvad suudmest. Relvaga võimalik lasta ka signaalrakette, selleks on tal kaasas spetsiaalne adapter. Kogupikkus: 155 mm. Kaal: 470 g. Toodetud Saksamaal. Keelatud alla 18a ! Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale). 

Saadavus: 1 Laos

Röhm RG 59 on 5 lasuline revolver 9 mm paukpadrunitega laskmiseks. Relv on valmistatud metallist. Kõik funktsioonid nagu päris relval. Relvaga võimalik lasta ka  signaalrakette, selleks on tal kaasas spetsiaalne adapter. Väga käepärane ja ehtsa väljanägemisega. Kogupikkus: 155 mm. Kaal: 462 g. Valmistatud Saksamaal. Keelatud  alla 18a ! Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale). 

Saadavus: 1 Laos

Stardipüstol Walther PPQ M2 15 lasuline stardipüstol paukpadrunitega paugutamiseks. Kaliiber 9 mm. Kõik funktsioonid nagu päris relval. Relvaga võimalik lasta ka  signaalrakette, selleks on tal kaasas spetsiaalne adapter. Kogupikkus: 180 mm. Kaal: 645 g. Toodetud Saksamaal. Keelatud alla 18a ! Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale). 

Saadavus: Laost otsas

Stardipüstol Walther P22Q on 7 lasuline püstol paukpadrunitega paugutamiseks. Kaliiber 9 mm. Relv on valmistatud metallist. Kõik funktsioonid nagu päris relval. Püssirohugaasid väljuvad suudmest.  Relvaga võimalik lasta ka signaalrakette, selleks on tal kaasas spetsiaalne adapter. Kogupikkus: 154 mm. Kaal: 440 g.  Akustiline relv on keelatud alla 18 a. Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale). 

Saadavus: Laost otsas

Stardipüstol Röhm RG 89 on 6 lasuline revolver 9 mm paukpadrunitega laskmiseks. Relv on valmistatud metallist. Käepidemel plastikust katted. Püssirohugaasid väljuvad suudmest. Relvaga võimalik lasta ka signaalrakette, selleks on tal kaasas spetsiaalne adapter.  Kogupikkus: 185 mm. Kaal: 658 g. Akustiline relv on keelatud alla 18 a !  Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale).

Saadavus: Laost otsas

Röhm RG 96 on 9 lasuline stardipüstol 9 mm paukpadrunitega laskmiseks. Relv on valmistatud metallist. Kõik funktsioonid nagu päris relval. Relvaga võimalik lasta ka  signaalrakette. Suurepärane viimistlus ja tippkvaliteet. Kogupikkus: 187 mm. Kaal: 800 g. Keelatud alla 18a ! Valmistatud Saksamaal. Ostmisel vajalik relvasoetamisluba (gaasirelvale).