Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0 kg - 9 kg

Hind

Hind

  • 1,00 € - 129,00 €

Kogus

Kogus

METSLOOMADE TÕRJEKS

Metsloomade tõrjevahendid. Lõhnabarjäärid

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Mutilõks Göbel

Hind 36,90 €
Saadavus: 5 Laos

Mutilõks GÖBEL. Paigaldamiseks muttide käiguteedele. Tugev ja vastupidav metall konstruktsioon. Lihtne ja kerge paigaldada ning ohutu laadida. Töötab 9x17 paukpadrunitega. Täielikult ilmastikukindel

Saadavus: 6 Laos

Viljapuude ja istikute kaitsevahend CERTOSAN on bioloogiline ning ülimalt tõhus tõrjevahend. Välja töötatud kitsede, jäneste ja hirvede tekitatud kahjustuste vastu,  koduaias, istandustes, aiandites ja kalmistutel. Piserdatakse istiku tüvele või riidetükile peenra ääres. CERTOSAN on kasutatav aastaringselt. Mõju sõltub taime kasvust ja  kestab hilissügisesel pealekandmisel kuni 6 kuud. Maht: 500 ml. Toodetud Saksamaal Hagupur AG tehases.

Lisage pudelile 400 ml. vett, segage ja toode on valmis kasutamiseks. Valmistoodet hoida külmkapis (4-6 kraadi juures). Valmistoode säilib 10 päeva.

Saadavus: 30 Laos

Metssigade STOP on erakordselt efektiivne abivahend metssigade tõrjeks kartuli- või viljapõllult või teie õunaaiast. Täiesti ohutu keskkonnale, inimestele ja  koduloomadele. "Sigade Stop" toimib 2-4 nädalat. Pihustatakse riide- või vilditükkidele ja riputatakse kuni 15 meetriste vahedega aialippide või puude külge. Eriti hea toime koos alumiiniumist ribadegaMaht 500 ml. Pihusti. Valmistatud Saksamaal. Metssigade tõrjevahend on olnud aastaid kasutusel aiapidajatel, kartulikasvatajatel ja suvilaomanikel. See tõrjelõhn on väga efektiivne ja toimib pikka aega, kui katad riidetükid vihma eest või piserdad tõrjelõhna vildi tükkidele või porolooni tükkidele. Vahendi vähene kulu ja soodne hind on selle vahendi teinud väga populaarseks.

 

Saadavus: 19 Laos

Metssigade STOP komponet B on mõeldud vahelduseks punasele tõrjevahendile, et metssiga ei harjuks ühe lõhnaga. Metssigade STOP on erakordselt efektiivne abivahend metssigade tõrjeks kartuli- või viljapõllult või teie õunaaiast. Täiesti ohutu keskkonnale, inimestele ja  koduloomadele. "Sigade Stop" toimib 2-4 nädalat. Pihustatakse riide- või vilditükkidele ja riputatakse kuni 15 meetriste vahedega aialippide või puude külge. Eriti hea toime koos alumiiniumist ribadegaMaht 400 ml. Pihusti. Valmistatud Saksamaal. Metssigade tõrjevahend on olnud aastaid kasutusel aiapidajatel, kartulikasvatajatel ja suvilaomanikel. See tõrjelõhn on väga efektiivne ja toimib pikka aega, kui katad riidetükid vihma eest või piserdad tõrjelõhna vildi tükkidele või porolooni tükkidele. Vahendi vähene kulu ja soodne hind on selle vahendi teinud väga populaarseks.

 

 

Saadavus: 241 Laos

Kombinatsioon alumiiniumribade

ja metssigade või kitsede

tõrjevahendi vahel annab parima

tulemuse. Ka kergeim tuulehoog paneb ribad

liikuma, helkima ja kergelt kolisema.

Ribadele on kinnitatud vildist padjakesed,

mis hoiavad lõhnaaine seal kauem.

Riputa aialipi või noore õunapuu

külge. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: 11 Laos

Metsloomade tõrjevaht Hagopur 675 ml. Lõhnabarjäär-vaht on iseliimuv polüuretaan vaht. mis on mõeldud metsloomade tõrjeks koduaiast, istandusest või põllumaalt. Puude või postide külge, 5 meetriste vahedega, lastakse tennisepalli suurune vahukogus, mis päikese UV kiirguse mõjul kahaneb ja eritab samal ajal loomadele ebameeldivat lõhna. Aine toime 3-5 aastat. Eelkõige mõedud hirvede, kitsede ja põtrade tõrjeks. Sobib hästi ka kasside peletamiseks peenardest. Metsloomade tõrjevaht Hagopur. Ühest pudelist jätkub ca 200 doosiks. Tihedama loomade aruskonna puhul pihustatakse vahupallidele Hagopur lõhnakontsentraati 4-6 nädala tagant. Vahupudel on isesulguv ja ei ole tarvidust kõike ära kasutada. Täpne kasutusjuhend tootel. Maht 675 ml. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: 9 Laos

Tõrjelõhna kontsentraati kasutatakse Hagopur tõrjevahu uuendamiseks, et metskitsed, hirved, põdrad, jänesed ja metssead ei hävitaks saaki koduaiast, istandusest või põllumaalt. Lõhnakontsentraati võiks kasutada paar korda aastas, pihustades seda vahupallidesse. Pudel on isesulguv ja ei ole tarvidust kõike ära kasutada. Lõhna barjääri kontsentraadil on tõestatud ja pikaajaline toime. Täpne kasutusjuhend tootel. Maht 500 ml.

Saadavus: 40 Laos

Metsloomade tõrjevahend KERBL 1000 ml. toimib nagu nähtamatu ulukitõrje aed; hirvede, kitsede, jäneste, metssigade, rebaste, nugiste, rottide ja teiste metsloomade  kaitseks. Pikk toimeaeg - kuni 12 nädalat. Lahjendatakse veega. Maht: 1 liiter. Suurele alale kasuta: 1 l kontsentraati 60 l veele. 1 liitrist kontsentraadist piisab 2000 m²  alale. Lõhnabarjääri tekitamiseks kasuta ainet 1:10 le. Pihusta valmis segu ümber kaitstava ala. Tugevama toime saamiseks sega ainet vahekorras 1:1, sellega hoiad  eemale rotid, nugised, mägrad. Toode on loodusele ja inimesele ohutu.

Saadavus: 23 Laos

Nugisepeletusvahend Hagopur. Pihustatav vahend "Anti Marder" aitab hoida nugised ja tuhkrud eemal sinu majapidamisest, mesitarudest ja muudest soovimatuist kohtadest. Toime kestvus 2-3 kuud, välitingimustes ca 6 nädalat. Korgi sees isekleepuvad viltpadjad, millele vahendit mugavalt pihustada. Maht 200 ml.

Saadavus: 6 Laos

Kirjurähni kuju rähnide peletamiseks sinu maja tuulekastide ja otsaviilude kallalt. Rähn ei toimeta kohal, kus teine rähn juba ees on. Kirjurähni kuju tuleks paigaldada hoone tuulekasti või otsaviilu külge. Tugevast ja kergest alumiiniumplaadil kirjurähni silueti mõõdud on 28 cm x 11 cm x 2 mm. Kaasas kruvid seinale paigaladamiseks. Kauakestev ja hästi toimiv.