Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0 kg - 4 kg

Hind

Hind

  • 1,00 € - 1 649,00 €

Värvus

Värvus

Mudel

Mudel

Pikkus

Pikkus

Tõmbetugevus

Tõmbetugevus

Suurus

Suurus

VINTPÜSS BERETTA BRX 1

VIBUD JA AMMUD

Meil müüdavad vibud on käsitööna valminud Eestis firmas Falco. Vibud on kuulsad üle ilma oma kvaliteedi ja täpsuse poolest. Samuti leiab meie lehelt Matthiew, Ten Point, PSE plokkvibusid.

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Vibu lastele Falco ACE

Hind 99,00 €
Saadavus: 3 Laos

Falco pikkvibu ACE lastele. Ace on uus vibumudel, mis sobib alates 3. eluaastast kuni u 8 aastani.  Profiililt on ACE reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Vibu Ace pikkus 104 cm. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis. Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Nooletupp ja 3 noolt. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: 2 Laos

Falco pikkvibu Robin pikkusega 130 cm. Vibu on tõmbetugevusega 6,5-10 kg ning eelkõige mõeldud lastele. Profiililt on Robin reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis.  Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Colorwood käepidemel on erinevad värvikombinatsioonid. Falco pikkvibu Robin colorwood pikkusega 130 cm. Vibu on tõmbetugevusega 6,5-10 kg ning eelkõige mõeldud lastele või naistele. Profiililt on Robin reflex- tüüpi vibu, s.t. vibu vabas olekus on kaared ettepoole kumerdatud. Falco vibud on valminud käsitööna Eestis. Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. Käelisus: Pilt 1-vibu paremakäelisele inimesele. Pilt 2-vibu vasakukäelisele inimesele. Vibule nööri seadmisel veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: 1 Laos

Vibu Falco LEGEND + Dacron nöör. Vibu tõmbetugevus on 9,1-13,6 kg. Sobib vibuspordiga alustajatele. Käsitööna valminud vibu - Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel  Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimestel võistlustel osalemiseks. Vibuga Falco Legend on võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel. Vibu on pikkusega 173 cm. 68'' .Pakume parema- ja eritellimusena vasakukäelist versiooni. Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: 1 Laos

Vibu Falco LEGEND 14 - 18,1 kg. Käsitööna valminud vibu - Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimestel võistlustel osalemiseks. Vibu usaldusväärsuse kinnituseks on Legendiga võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel.  Vibu on pikkusega 173 cm.  Pakume standardina parema- kui ka eritellimusena vasakukäelist versiooni.  Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco LEGEND 18,6- 22,7 kg. Käsitööna valminud vibu Falco Legend. Enimmüüdud vibumudel Eestis ja kuulus ka piiri taga. Sobib vibuharrastuse alustamiseks ent ka esimesteks võistlusteks. Vibu usaldusväärsuse kinnituseks on Legendiga võidetud ka meeste Euroopa Meistritiitel. Vibu on pikkusega 173 cm. Pakume standardina parema- kui ka eritellimusena vasakukäelist versiooni. Vibu laskevalmis seadmisel, veenduge, et kirjad vibul oleksid laskja poole.

Vibu Falco Spirit

Hind 269,00 €
Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco Spirit on pikkvibu, mis on loodud eelkõige võistlejaile. Radikaalse reflex-deflex kujuprofiiliga, s.t. käepidemeosa on tahapoole ja kaared vastavalt ettepoole kumerdatuna. Lisaks on valmistamisel kasutatud otstest õhenevaid puidulamelle, seetõttu täidab vibu Spirit IFAA poolt sätestatud reeglid sujuva ja ühesuunalise vibukumeruse osas.

Saadavus: Laost otsas

Vibu Falco Twin on universaalne pikkvibu kasutamiseks nii parema- kui ka vasakukäelistele laskuritele. Vibu on profiililt ja laskeomadustelt sama nagu Falco Legend, samas võimaldab tema sümmeetriline käepidemedisain noole teele lennutada mõlemalt poolt. Vibu Twin on saadaval 68" pikkuses ja tõmbetugevuste vahemikus  22-30#(  10-13,5 kg). Vibuga on kaasas vastupidav Dacron vibunöör. 

Saadavus: 2 Laos

Püstolammukomplekt Horizone Redback Amb tõmbetugevusega 80 lbs. Ammuga kaasas 3 noolt. Ammu kaar sitkest alumiiniumsulamist, kere tugevast ABS plastikust. Väga kerge vinnastada. Soovitatav osta lisaks nöörivaha. TÄHELEPANU: See ei ole mänguasi. Täiskasvanu järelvalve nõutav nii monteerimisel, kui laskmisel.

Saadavus: 1 Laos

Plokkamb Wicked Ridge Rampage 360 ACUdraw 50 koos optilise sihikuga: TenPoint 3x Multi-Line. Laskeulatus kuni 250 meetrit. Tõmbetugevus 165# (74,8kg). Noole kiirus: 360 jalga sekundis. Ammu kaal: 2,6 kg. Pikkus: 82 cm. Ammukaarte vahekaugus 38 cm. Komplekt sisaldab: Noolehoidjat, 4x32 optilist sihikut, vinnastusmehhanism: ACUdraw 50. Ei ole nõutav relvaluba.

Saadavus: Laost otsas

Plokkamb Ten Point Titan M1 Acudraw. Kaasas optiline sihik: TenPoint 3x Pro-View 3. Vinnastusmehhanism: Acudraw. Noolehoidja: 3-Arrow Instant Detach. Nooled: 3 TenPoint Pro Elite 400 carbon noolt 100-grainiste otsadega. Laskeulatus kuni 250 meetrit. Tõmbetugevus 165# (74,8kg). Noole kiirus: 370 jalga sekundis. Ammu kaal: 2,95 kg.