AHTI

Ahti pussnoad valmivad Soomes Kauhavas noameistrite Reino & Janne Kamppila käe all. Terad on valmistatud süsinik-vanaadiumi legeerterasest. Väga kauakestvad terad ja käepärane disain. 

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Nuga Ahti Kaira

Hind 84,90 €
Saadavus: Laost otsas

Nuga Ahti Kaira on Reino Kamppilani käsitöö. Nahast noatuped on hoolikalt  õmmeldud ja  viimistletud. Väga hea nuga jahimeestele uluki nahastamisel. Noapea on õlitatud maarjakasest. Tugev ja pikalt terav püsiv vanaadium- süsinikterasest noatera.  Tera pikkus 72 mm. Tera tugevus 59 HRC. Valmistatud Soomes.  

Nuga Ahti Leuku 9

Hind 99,00 €
Saadavus: Laost otsas

Nuga Ahti Leuku 9 on noameister Reino Kamppilani käsitöö. Tugev ja pikalt teravpüsiv vanaadium-süsinikterasest noatera, tugevusega 59 HRC. Tera  paksus 3 mm. Tera pikkus 90 mm. Laius 27 mm. Nahast noatuped on hoolikalt õmmeldud ja viimistletud. Noapea on õlitatud kasepuust. Valmistatud Soomes. 

Jahinuga Ahti Jahti

Hind 105,00 €
Saadavus: Laost otsas

Kvaliteetne, hästi käepärane ja kaunis pussnuga. Nahast noatuped on hoolikalt õmmeldud ja viimistletud. Noapea on õlitatud kasepuust. Valmistatud   Soomes. Tugev ja pikalt teravpüsiv vanaadium-süsinikterasest noatera, tugevusega 58-60 HRC. Tera pikkus: 98 mm.  Kogupikkus:  218 mm.  Kaal:  124 g.

Jahinuga Ahti Leuku 18

Hind 124,90 €
Saadavus: Laost otsas

Jahinuga Ahti Leuku 18. Tugev ja pikalt teravpüsiv vanaadium-süsinikterasest noatera, tugevusega 59 HRC. Tera pikkus 180 mm. "Ahti" pussnoad on noameister Reino Kamppilani käsitöö. Nahast noatuped on hoolikalt õmmeldud ja viimistletud. Noapea on õlitatud kasepuust. Valmistatud Soomes.