Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Füll Fix on kahekomponentne vedelik metssea kihvade täitmiseks, et need ei praguneks. Komponendid tuleb segada vahekorras 1:1, segada ja valada kihva sisse. Kaasas mõõtetopsik ja segamispulk. Maht 2x100 ml. Toodetud Saksamaal. Keskmiste kihvade jaoks kulub 20-30 ml.

Saadavus: 6 Laos

Koljuvalgendamise pulber Ballistol. Kerge vaevaga saab valgeks metssea kihvad ja ka vanad, kollakaks tõmbunud koljud. Lisage üks supilusikatäis pulbrit 100-300 ml. külmale veele. Laske koljul selles lahuses seista 12-24 tundi. Seejärel kuumutage lahus kuni keemiseni koos koljuga ning jahutage taas maha. 15 tunni pärast loputage kolju veega  ja kuivama. Vajadusel korrata tegevust. Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatult.

Saadavus: 5 Laos

Koljuvalgendamise pulber Hagopur. Kerge vaevaga saab valgeks metssea kihvad ja ka vanad, kollakaks tõmbunud koljud. Lisage üks supilusikatäis pulbrit 100-300 ml. soojale veele. Laske koljul selles lahuses seista 12-24 tundi. Toodetud Saksamaal. 400 g. Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatult.

Saadavus: 3 Laos

Effektiivne ja kiire kolju valgendamise vedelik, 1L. Toimeaine on vesinikperoksiid (11,99%). Võib lahjendada vahekorras 1:2.
Kandke vedelik pintsliga eelnevalt puhastatud koljule ning jätke see kuivama. Vajadusel korrake protsessi. Alternatiivina mässige vedelikus leotatud marli ümber kolju ning hoidke seda peal 12-24h. Peale marli eemaldamist jätke kolju kuivama. Vajadusel korrake protsessi. Kandke vedelikuga töötades kindaid ning vältige vedeliku  sattumist riietele, nahale või silmadesse. Maht: 1 liiter.

Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatult.

Saadavus: 8 Laos

Attratec No 10 kolju valgendamise vedelik, 1L. Toimeaine on vesinikperoksiid (11,9%).
Kasutamine: valage kasutamiseks vajaminev vedelik eraldi anumasse. Ärge kunagi valage juba välja valatud vahendit tagasi originaalpudelisse! Kandke vedelik pintsliga eelnevalt puhastatud koljule ning jätke see päikese kätte kuivama. Vajadusel korrake protsessi. Alternatiivina mässige vedelikus leotatud marli ümber kolju ning hoidke seda peal 12-24h. Peale marli eemaldamist jätke kolju päikese kätte kuivama. Vajadusel korrake protsessi. Kandke vedelikuga töötades kindaid ning vältige vedeliku  sattumist riietele, nahale või silmadesse. Hoiustada jahedas ja pimedas kohas..

Ettevaatust: Hoida lastele kättesaamatult.

Saadavus: 2 Laos

Jahitrofeede pihustiga hooldus- ja kaitsevahend, nii sarvedele, kui koljudele. Annab töödeldavale pinnale antistaatilise kaitsekihi ja ei lase koljul kolletuda. Ei sisalda õli ega jäta endast töötlemise jälgi. Seepärast sobib ka tekstiilile, kummile, puidule ja nahale nende loomulike värvide taastamiseks. Annab nahast või riidest kottidele ja riietele veekindluse. Hoia külmumise eest ja laste mänguulatusest kaugemal. Kogus 300 ml. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: Laost otsas

Vahend annab vanadele või leidsarvedele värske ja naturaalse, tumeda värvitooni. Sobib töödelda soku, hirve, põdra ja muid sarvi. Puhasta ja kuivata sarved, kanna peale pruunistajat ja lase kuivada. Vajadusel korda vahendi pealekandmist. Hoia külmumise eest. Kogus 100 ml.