Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0,1 kg - 51 kg

Hind

Hind

  • 5,00 € - 799,00 €

Värvus

Värvus

Suurus

Suurus

VINTPÜSS BERETTA BRX 1

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: Laost otsas

Vaakumpakendaja Lava V.100 Premium. Võimas, isemäärduv 400 W vaakumpump ja topelt keevisõmblust tegev vaakumpakendaja Lava V100- Premium. Seade võib ilma ülekuumenemise ohuta pakendada järjest koguni 1000 kotti!

Marjade, köögiviljade, kala või liha pakkimiseks. Sobiv kodumajapidamisse, kui ka toitlustusse. Pakendaja imemisvõimsus: 35 liitrit minutis. Max alarõhk: -0,90 bar.  keevisõmblusi: 2. Keevisõmbluse laius: 310 mm. Keevitamine: manuaalne. Vaakumpakendaja keevitusaja seadmine: sujuv. Võimas isemäärduv vaakumpump 400W. Mõõdud: 410 x 210 x 98 mm. Kaal: 3,95 kg. Kaasas valik vaakumkotte ja adapter vaakumkarpidele. 

Saadavus: Laost otsas

Vaakumpakendaja Lava V.300 Premium. Võimas, isemäärduv 500 W vaakumpump ja topelt keevisõmblust tegev vaakumpakendaja Lava V300-Premium on enimmüüdud Euroopas. Seade võib ilma ülekuumenemise ohuta pakendada järjest koguni 1000 kotti!

  • Sobiv kodumajapidamisse, kui ka toitlustusse.  
  • Pakendaja imemisvõimsus: 35 liitrit minutis.
  • Max alarõhk: -0,90 bar. Keevisõmblusi: 2.
  • Manomeetrinäidik. Keevisõmbluse laius: 310 mm.
  • Keevitamine: manuaalne/automaatne.
  • Isemäärduv vaakumpump 500 W.
  • Vaakumpakendaja mõõdud: 410 x 210 x 98 mm.
  • Vaakumpakendaja kaal: 3,95 kg. 

Saadavus: Laost otsas

Elegantne kroomi ja mustaga disainitud Vaakumpakendaja Lava V.333 Premium on köögi graniitpinnal tõeline iludus.  Töökindel ja võimas vaakumpakendaja. Seade võib ilma ülekuumenemise ohuta pakendada järjest koguni 1000 kotti! Tugev korpus, erineva vaakumröhu kontrollventiil. Vaakumpakendaja teeb 3x keevisõmblust, et puuduks igasugune õhu juurdepääs toidule. Turbo vaakumpump, mis imeb 35 liitrit minutis, langetades rõhu 0.9 bar-ni. Lisaks unikaalne vaakumpakendaja magnetiline sulgemissüsteem, mis teeb masina kasutamise mugavaks ja kiireks. Isemäärduv vaakumpump 800 W. Kaal: 6,4 kg. Mõõdud: 430 x 2750 x 110 mm. 

Saadavus: Laost otsas

Professionaalne ja võimas täisautomaatne vaakumpakendaja LAVA V.350 Premium. Kompressor 900 W. 3-kordsed keevisõmblused. Suure töökindlusega ja lihtne kasutada. LAVA V.350 Premium vaakumpakkemasinal on üks iseõlituv vaakumpump, manuaalne ja automaatne keevisõmblemine ning sujuv keevitusaja reguleerimine. Kuni 1000 pakendamist ilma ülekuumenemise ohuta. 

LAVA V.350® Premium vaakumpakkemasinal on patenditud sulgursüsteem LAVA Close System® (LCS®) – vaakumkaas sulgub ise automaatselt ja seda ei ole vaja hoida surve all. Uuendusliku turbopumbasüsteemiga (LTP®), mille maksimaalne pumpamisvõimsus on 35 l/min, suudab LAVA vaakumpakkemasin ka väga suuri kotte vaakumpakendada mõne sekundiga. Mõõdud: Laius 470 mm, Sügavus 280 mm, kõrgus 115 mm. Kaal: 11 kg. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: Laost otsas

Sous Vide auruti vesivann küpseti. 

La-Va LV80 Select. Veemahuga 8 liitrit. 

Elegentne disain koos tipptehnoloogiaga

võimaldavad Sul valmistada toitu madalal

ja kontrollitud temperatuuril.

Samuti õlis küpsetamiseks.

Aparaadil on veetaseme sensor ja termomeeter. 

Koju või väiksemasse ärisse sobiv.

La-va Sous Vide veevannidel on väga pikk eluiga

tänu nende tootmisele Saksamaal.

Roostevaba disain. Temperatuurivahemik +5 to +99 °C. 

Kiire kuumenemine: 800 W. Kaal: 8,5 kg. 

Kompaktne suurus:. Sisemus: 300 x 240 x 150 mm. 

Välismõõt: 332 x 270 x 290 mm. 

Automaatne väljalõlitus veetaseme langusel.

Kilerulli lõikur Lava

Hind 34,90 €
Saadavus: 3 Laos

Vaakumpakendaja kilerulli lõikur Lava. Garanteerib perfektse lõikuse vaakumkilerullile. Tugevast plastikust karp sisseehitatud noaga. Sobib rullidele max laiusega 30 cm. Karbi saab kinnitada seinale või lauale. 

Saadavus: 8 Laos

Liha kuivlaagerduse vaakumkotid "Test Set". Laagerduskoti kogus 2+2. 100% BPA vaba! 2 vaakum laagerduskotti mõõduga: 20 x 30 cm. 2 vaakum laagerduskotti  mõõduga: 25 x 55 cm. Mõeldud ulukiliha, kodulooma- või linnuliha laagerdamiseks 3-4 nädala vältel külmkapis temperatuuril kuni 0°C -  3° C. Samuti soolatud liha, kala  või singi säilitamiseks. Tegemist on  spetsiaalse membraanmaterjaliga, mis on niiskust läbilaskev seest poolt välja. Maitsed ja lõhnad jäävad koti sisse. Liha muutub  kuivemaks ja pehmemaks ning pärast kuumtöötlemist on oluliselt maitsvam. Kotid on läbipaistvad ja tugevad ning tagavad toidu säilivuse. Sobivad nii kodumajapidamisse, kui ka toitlustus ettevõttesse. 

Saadavus: 16 Laos

Liha kuivlaagerduse vaakumkotid. Mõeldud ulukiliha, kodulooma- või linnuliha laagerdamiseks 3-4 nädala vältel külmkapis temperatuuril kuni 0°C -  3° C. 100% BPA vaba  material. Samuti soolatud liha, kala või singi säilitamiseks. Tegemist on  spetsiaalse membraanmaterjaliga, mis on niiskust läbilaskev seest poolt välja. Maitsed ja lõhnad  jäävad koti sisse. Liha muutub kuivemaks ja pehmemaks ning pärast kuumtöötlemist on oluliselt maitsvam. Kotid on läbipaistvad ja tugevad ning tagavad toidu säilivuse.  Sobivad nii kodumajapidamisse, kui ka toitlustus ettevõttesse. Laagerduskoti laius: 40 cm. Pikkus: 70  cm. Pakis 4 tk.   

Saadavus: 6 Laos

Liha kuivlaagerduse vaakumkotid. Mõeldud ulukiliha, kodulooma- või linnuliha laagerdamiseks 3-4 nädala vältel külmkapis temperatuuril kuni 0°C -  3° C. 100% BPA vaba  material. Samuti soolatud liha, kala või singi säilitamiseks. Tegemist on  spetsiaalse membraanmaterjaliga, mis on niiskust läbilaskev seest poolt välja. Maitsed ja lõhnad  jäävad koti sisse. Liha muutub kuivemaks ja pehmemaks ning pärast kuumtöötlemist on oluliselt maitsvam. Kotid on läbipaistvad ja tugevad ning tagavad toidu säilivuse.  Sobivad nii kodumajapidamisse, kui ka toitlustus ettevõttesse. Laagerduskoti laius: 30 cm. Pikkus: 60. Pakis 4 tk.   

Saadavus: 17 Laos

Extra tugevad ja kvaliteetsed mikrokanalitega vaakumkotid vaakumpakendaja jaoks Materjali paksus 160 Micronit! 100% BPA vaba material. Läbipaistvad vaakumkotid  marjade, köögiviljade, kala või liha pakendamiseks. toidu külmutamiseks, Sous Vide töötlemisel ja kasutamiseks mikrolaine ahjus. Samuti liha märglaagerdamiseks või  marineerimiseks. Vaakumkotid on toodetud Sveitsis. Materjali ühel siseküljel on mikrokanalid, tänu millele saab kotist õhu välja imeda. Kuumakindel kuni +95° C. Sobiv nii  kodumajapidamisse, kui ka toitlustus ettevõttesse. Koti laius: 15 cm. Pikkus: 30. Pakis 50 tk.  

 

Saadavus: 3 Laos

Extra tugevad ja kvaliteetsed mikrokanalitega vaakumkotid vaakumpakendaja jaoks ning sertifitseeritud toiduainete hoidmiseks. Oma suuruse tõttu väga sobilik kala jaoks. Materjali paksus 160 Micronit! Läbipaistvad vaakumkotid marjade, köögiviljade, kala või liha pakendamiseks. toidu külmutamiseks, Sous Vide töötlemisel ja kasutamiseks mikrolaine ahjus. Samuti liha märglaagerdamiseks või marineerimiseks. Vaakumkotid on toodetud Sveitsis. Materjali ühel siseküljel on mikrokanalid, tänu millele saab kotist õhu välja  imeda. Kuumakindel kuni +95° C. Sobiv nii kodumajapidamisse, kui ka toitlustus ettevõttesse. Koti laius: 15 cm. Pikkus:45. Pakis 50 tk.