Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 9 Laos

Relvaõli BRUNOX on kauakestev määrdeaine ja puhastusaine kuni - 55 ° C. Relvaõli BRUNOX  eemaldab püssirohu, plii, tombaku, nikli, vase ja korrosiooni jäägid. Ei sisalda silikooni ega grafiiti. Relvaõli BRUNOX on kahjulik selle aurude sissehingamisel. Käidelda ventileeritud ruumis. Hoida lastele kättesaamatult. Maht: 300 ml. Pihusti.

Saadavus: 16 Laos

Hooldusõli BRUNOX Lubri-Food on universaalne määrde- ja puhastusaine. Sobib kasutamiseks toiduainetetööstuses või koduses kasutuses toiduainetega kokku puutuvatel masinatel, nugadel jms. Ei sisalda silikooni, PTFE-d, grafiiti ega nanoosakesi. Ei vaigustu. Sobib kasutamiseks temperatuuridel  -20 °C kuni 155 °C. Moodustab väga tõhusa kaitsekile, mis tõrjub niiskuse ja korrosiooni, vähendab hõõrdumist ja kulumist. Hoida lastele kättesaamatult. Maht: 120 ml. Pihusti.

Saadavus: 12 Laos

Relvaõli Ballistol GunCer on relvahooldusõli keraamiliste elementide lisandiga. Sobib igat liiki tulirelvadele, kus on kõrge kasutusintensiivsus. Spetsiaalne segu keraamiliste  elementidega annab maksimaalse kaitse ja määrdeomadused. Vähendab höördumist ja kaitseb rooste eest. Temperatuuridel -40°C kuni +210°C. Maht 50 ml. Tootja:  Klever-Ballistol, Saksamaa. Ennem kasutamist hoolikalt loksutada. 

Saadavus: 2 Laos

Relvaõli Ballistol GunCer on

relvahooldusõli keraamiliste elementide

lisandiga. Sobib igat liiki tulirelvadele,

kus on kõrge kasutusintensiivsus.

Spetsiaalne segu keraamiliste elementidega

annab maksimaalse kaitse ja määrdeomadused. 

Vähendab höördumist ja kaitseb rooste eest.

Temperatuuridel -40°C kuni +210°C. 

Maht 200 ml. Tootja: Klever-Ballistol, Saksamaa.

Ennem kasutamist hoolikalt loksutada.

Saadavus: 13 Laos

Määrderasv Ballistol GunCer Grease. Keraamiliste ühendite lisandiga määre. metall-metalliga kokkupuutuvatele ja liikuvatele pindadele. Pakub kõrgetasemelist kaitset rooste ja hõõrdumise eest. Kasutada ka keermemäärdena relva summutitel ja tsokkidel. Neutraalne plastikule. Lõhnatu. Vaigu ja happevaba. Kogus 10 grammi. Töötemperatuur -50 kuni +150 °C.

Saadavus: 3 Laos

Ballistol Gunex õli pakub pikaajalist kaitset metallosadele isegi  ekstreemsetes oludes (- 50°C kuni +100°C). Gunex õli hoiab relva mehhanismid töökorras. Sobib samuti jalgrataste kettide ja muude liikuvate osade määrimiseks. 

Maht 200 ml. Tootja: Klever-Ballistol, Saksamaa.

Saadavus: 9 Laos

Määrderasv Ballistol Vaseline.

Vaikude- ja happevaba relvamääre

parimas kvaliteedis. Sobiv metallosade

määrimiseks nii sisepindadel kui ka

välispindadel. Hooldab ja kaitseb

mehhanisme ja tihendeid.

Määrderasv Ballistol Vaseline on

sobilik õhupüssidele . 70 g.