PEIBUTUSLÕHNAD

Peibutuslõhnad jahiulukitele meelitavad looma just sinule sobival küttimiskohale. Lõhnad baseeruvad naturaalsetel ainetel ja on ohutud loomadele ja keskkonnale. Lõhnad on kauakestvad ja loomulikud. Järgitud on ulukitele meelepärase toidu või indlemisajale sobivat meelituslõhna.

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 4 Laos

Sünteetiline punahirve uriin.  Pihustage seda lihtsalt oma kingataldadele, et luua lõhnarada. Või pihusta riidetükile ja riputa jahikoha lähedusse.  Vihm, tuul, päike ega lumi ei vähenda aine toimet mitmete tundide jooksul. Imiteerib punahirve looduslikku uriini, hormoone ja eritist. Sobib pihustada lõhnapatjadele, saabastele või otse maapinnale. Sisu: 100 ml pihustuspudel

Saadavus: 9 Laos

Sünteetiline metssea uriin. Pihustage seda lihtsalt oma kingataldadele, et luua lõhnarada. Või pihusta riidetükile ja riputa jahikoha lähedusse. Vihm, tuul, päike ega lumi ei vähenda aine toimet mitmete tundide jooksul. Imiteerib metssea looduslikku uriini, hormoone ja eritist. Sobib pihustada lõhnapatjadele, saabastele või otse maapinnale. Sisu: 100 ml pihustuspudel

Saadavus: 11 Laos

Ülimalt hästi meelitav ja väga kauakestev metssigade meelitus pasta Hagopur Gurmee. Lihtsalt kanna õhuke Gurmee pasta kiht puutüvele ning see hoiab metssead söödakoha lähedal. Pasta imbub puidu sisse ning metssead lakuvad seda. Sisaldab ainult looduslikke aineid ja on keskkonnale ohutu. Valmistatud Saksamaal. Mass: 750 g. 

Saadavus: 5 Laos

Peibutuslõhn rebasele ja šaakalile Hagopur Fuchs Wunder. Kontsentreeritud suitsukala ja muud naturaalsed komponendid. Samuti peibutab väga effektiivselt metssigu ja  nugiseid. Hagopur Premium lõhnaained on osutunud väga efektiivseteks peibutusvahenditeks. Piisab vaid vähesest kogusest puude lehtedele või riidetükile piserdamisel. Maht: 250 ml. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: 5 Laos

Hagopur Premium peibutuslõhn metskitsele ja sokule. Kasutusel naturaalsed komponendid. Ei sisalda sünteetilisi lõhnaaineid. Keskkonnale ja inimesele ohutu. Piisab vaid  vähesest kogusest puude lehtedele või riidetükile piserdamisel. Maht: 500 ml. Toodetud Saksamaal.

Saadavus: 4 Laos

Hagopur Premium lõhnaained on

osutunud väga efektiivseteks

peibutusvahenditeks.

Hirvepeibutus lõhnaaine sisaldab

looduslikke komponente ja

on ohutu väliskeskkonnale.

Piisab vaid vähesest kogusest puude

lehtedele või riidetükile piserdamisel.

Maht: 500 ml. Toodetud Saksamaal.