Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0 kg - 0,6 kg

Hind

Hind

  • 5,00 € - 79,00 €

Mudel

Mudel

PEIBUTUSVILED

Käsitööna valminud peibutusviled jahilindudele ja jahiulukitele. Valmistatud Saksamaal oma ala suure asjatundja poolt firmas Hubertus. Kasutatud on vaid väga kvaliteetset puitu ja muid materjale. Mitmete peibutusviledega on võidetud vastava ala võistlusi Euroopas ja mujal maailmas.

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 11 Laos

Hirvepasun Hubertus. Kaheosaline ja teleskoopiline peibutusvile punahirvele. Väga loomulik ja tugev kõla. Valmistatud puidust. Pikkus väljatõmmatuna 40 cm. Kokkupanduna 25 cm. Kokku-lahti liigutades muutub häälekõla. Küljes pael kaelaskandmiseks. Valmistajaks oma ala tipptegija Friedrich Meier Saksamaal.

Saadavus: 6 Laos

Hirvepasun Hubertus. Kolmeosaline ja teleskoopiline peibutusvile punahirvele. Väga loomulik ja tugev kõla. Valmistatud puidust. Pikkus väljatõmmatuna 51 cm. Kokkupanduna 25 cm. Kokku-lahti liigutades muutub häälekõla. Küljes pael kaelaskandmiseks. Valmistajaks oma ala tipptegija Friedrich Meier Saksamaal.

Sokuvile Hubertus

Hind 12,90 €
Saadavus: 15 Laos

Sokuvile Hubertus soku peibutamiseks. Sokuvile on valminud käsitööna ja on reguleeritava tooniga. Sokuvile saab reguleerida kitsetalle häälele või kitse kutsele. Toodetud  Saksamaal. Sokuvile pikkus 65 mm. Läbimõõt 24 mm. 

Saadavus: 6 Laos

Kõrgelt hinnatud sokuvile Buttolo soku peibutamiseks. Peibutusvile on valmistatud pehmest kummist. Lihtsalt vajuta ja tood kuuldavale sokku peibutava heli. Valmistatud Saksamaal.

Peibutamise õpetus: Piiks, 3 sek paus, piiks, 10 sek paus, piiks 3 sek paus, piiks 3 sek paus, piiks 10 sek paus, piiks 3 sek paus, piiks10 sek. Sellise seeria järel oota vähemalt 30 minutit, seejärel korda uuesti. Hoidu ülepillitamisest!

Põdravile Buttolo

Hind 7,60 €
Saadavus: 11 Laos

Buttolo põdrapeibutusvile. Matkib väga realistlikult indleva põdralehma või põdravasika häält. Kerge käsitleda ja väga efektiivne. Kata topsi all olev ava sõrmega ja keera see kummuli. Vajadusel võid katta pealmised avad peopesaga, et hääletooni madalamaks muuta. Põdravile Buttolo on ilmastikukindel. Mõõdud: 60x60 mm.

Valmistatud Saksamaal.