Filtreeri

Saadavus

Saadavus

Bränd

Bränd

Kaal

Kaal

  • 0 kg - 0,3 kg

Hind

Hind

  • 9,00 € - 39,00 €

Värvus

Värvus

OPINEL

Kuulus Prantsuse noatootja Opinel. Noad on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest või roostevabast terasest. Nuga Opinel tera saab lukustada keerates käepidemel olevat "kaitseringi".

Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Taskunuga Opinel 6

Hind 9,90 €
Saadavus: 7 Laos

Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Nuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Nuga Opinel tera pikkus 72 mm. Noa pikkus avatuna 160 mm. 

Taskunuga Opinel 7

Hind 9,90 €
Saadavus: 2 Laos

Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Nuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Nuga Opinel tera pikkus 80 mm.

 

Taskunuga Opinel 8

Hind 12,90 €
Saadavus: 8 Laos

Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Nuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Nuga Opinel tera pikkus 85 mm. Pikkus avatuna 190 mm.

Taskunuga Opinel 9

Hind 11,90 €
Saadavus: 2 Laos

Prantsuse noatootja Opinel Taskunuga. Taskunuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Tera pikkus 90 mm. 

Taskunuga Opinel 10

Hind 13,90 €
Saadavus: 6 Laos

Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Nuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Nuga Opinel tera pikkus 100 mm. Pikkus avatuna 200 mm.

Taskunuga Opinel 12

Hind 19,90 €
Saadavus: 3 Laos

Prantsuse noatootja Opinel Taskunuga. Taskunuga Opinel tera on valmistatud kõrge süsiniku sisaldusega terasest, mis annab talle ülihea tugevuse. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Nuga Opinel tera pikkus 120 mm. Pikkus avatuna 208 mm.

Seenenuga Opinel 8

Hind 21,00 €
Saadavus: 1 Laos

Prantsuse noatootja Opinel Taskunuga. Opinel Seenenoa tera on valmistatud roostevabast terasest. Nuga Opinel tera saab  lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Noapea otsal mestsea harjastest seenepuhastamise hari. Tera pikkus 70 mm. Noatera on lukustatav. Taskunuga on kinkekarbis.

Lisa ostukorvi
Saadavus: Laost otsas

"Minu esimene Opinel". Taskunuga lastele Opinel. Oma rohkem, kui 100 aastase ajaloo jooksul on kuulus prantsuse noatootja Opinel valmistanud miljoneid erinevaid  nuge. See kokkukäiv taskunuga siin, on heaks alguseks lapsele millegi voolimisel või meisterdamisel. Tera pikkus 70 mm. Tera on lukustatav.

Saadavus: 1 Laos

Taskunuga Opinel on hea matka-, jahi- või kalamehe nuga. Taskunuga Opinel on väga tugeva teraga. Teraks 2,5 mm paksune roostevaba terasest tera SANDVIK 12C27. Nuga Opinel tera saab lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Tera pikkus 85 mm. Noapea küljes vile.

Saadavus: 1 Laos

Taskunuga Opinel on hea matka-, jahi- või kalamehe nuga. Taskunuga Opinel on väga tugeva teraga.  Teraks 2,5 mm paksune roostevaba terasest tera SANDVIK 12C27. Nuga Opinel tera saab lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Tera pikkus 85 mm. Noapea küljes vile.

Saadavus: 1 Laos

Roostevabast terasest Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Taskunuga Opinel tera on tugev ja hooldevaba. Noa tera ei vaja kuivatamist ega õlitamist. Taskunuga  Opinel  tera saab lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Tera pikkus 72 mm. Sandvik 12C27

Saadavus: 6 Laos

Roostevabast terasest Prantsuse noatootja Opinel taskunuga. Taskunuga Opinel tera on tugev ja hooldevaba. Noa tera ei vaja kuivatamist ega õlitamist. Taskunuga  Opinel  tera saab lukustada, keerates käepidemel olevat "kaitseringi". Taskunuga Opinel käepide on tehtud pöögist. Tera pikkus 80 mm. Sandvik 12C27