Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Noateritaja Smith`s

Hind 8,90 €
Saadavus: 21 Laos

Tuntud noateritajate tootja Smith`s kahepoolne teritaja. Tugevad kõvasulamist plaadid teritavad noa väga hõlpsalt. Risti asetsevad keraamilised pulgad annavad noaterale  viimase lihvi. Väike ja käepärane. Toodetud USA-s.

Saadavus: 3 Laos

Noateritajaga Work Sharp Angle Set 

on väga mugav teritada nuge 15°-25°

kraadise nurga all. Terita kööginuge,

jahinuga või kirvest. Teritaja küljes

teemantkattega terituspulk. 

360° pööratavad terituspinnad,

mis kaetud keskmise karedusega

teemantkattega, peene keraamilise- ja

peene teemantkattega. 

 

Saadavus: 4 Laos

Noateritajaga Work Sharp Precision Adjust Knife Sharpener® on reguleeritav, kolme abrasiivse teraga noa teritussüsteem, mis tagab täpsuse ja teravuse, kontrollides täielikult teritus nurka. Teritusnurka saab hõlpsasti reguleerida vahemikus 15° kuni 30° 1° sammuga, et teritada iga oma nuga. Uuenduslik V-Block Clamp disain kinnitab noa kiiresti ja turvaliselt ning pöörleb teritamise ajal nupuvajutusega 180°, et muuta see kiiremaks ja lihtsamaks.

Noateritaja Work Sharp MK-2 elektriline

Tavahind 159,00 € Hind 129,00 €
Saadavus: 5 Laos

Elektriline noateritaja Work Sharp. Hõlpsalt saad teritada erinevaid nuge, kääre, tööriistu, niiduki terasid, kirvest jne. Eelseadistatud teritusnurkadega juhikud 20° kuni 65°  teritusnurgaga teritamiseks. Kaasas 2x3 terituslinti (P80, P220 ja 6000)

Noateritaja Work Sharp Ken Onion

Tavahind 239,00 € Hind 195,00 €
Saadavus: 6 Laos

Noateritaja Work Sharp Ken Onion elektriline. Mugavalt saad teritada erinevaid nuge, tööriistu, muruniiduki terasid, kirvest jne. Reguleeritav teritusnurga hoidja 1° sammuga 15° kuni  30° teritusnurgaga teritamiseks. Reguleeritav mootori kiirus nii teritamiseks kui ka terade või muu asja lihvimiseks. Kaasas 5 erineva abrasiivsusega terituslinti ¾"x12" (P120, X65, X22, X4) ja ½"x12" (6000). 

Saadavus: 2 Laos

Lõiketerade lihvimisseade on kinnitatav noateritajale Work Sharp Ken Onion. 4 rihmarattaga seade on reguleeritav vahemikus 10° kuni 35° (1° sammuga) ja kasutab 1" x 18" abrasiivseid linte laias valikus. Ülemistel rihmaratastel on kaks keskmist vahekaugust, nii et saate soovitud servaprofiili loomiseks valida oma eelistatud rihma läbipainde – täiskumer või peaaegu tasane kumer. See võimaldab teil kohandada oma tera serva vastavalt teie vajadustele. See lisaseade on disainilt sarnane sellele, mida teratootjad kasutavad ja pakub laia valikut reguleeritavust, et saaksite kohandada kuju. 

Saadavus: Laost otsas

3 luisuga Lansky noateritussüsteem aitab 

kerge vaevaga teritada jahinuge, kääre 

või kõõginuge ning anda noaterale

õige ja täpne nurk.

Noateritaja komplektis on eriti jämedateraline,

keskmise karedusega ja peeneteraline luisk,

noatera hoidja. Kaasas ei ole luisuõli. 

Saad anda noaterale 17, 20, 25

või 30 kraadise nurga.

Kerge kasutada. Toodetud USA-s.

Saadavus: Laost otsas

5 luisuga Lansky noateritussüsteem aitab kerge vaevaga teritada jahinuge, kääre või kõõginuge ning anda noaterale õige ja täpne nurk. Noateritaja komplektis on eriti  jämedateraline, jämedateraline, keskmise karedusega peeneteraline ja superpeen luisk, noatera hoidja ja luisuõli. Saad anda noaterale 17, 20, 25 või 30 kraadise nurga. Kerge kasutada. Toodetud USA-s.