Alamkategooriad

Aktiivsed filtrid

Saadavus: 2 Laos

Jahisaapad Meindl DOVRE EXTREME GTX MFS. Laia liistuga ja kõrged nahksaapad nõudlikule jahimehele. Pealne õlitatud Nubuk nahast. Gote-Tex membraanvooderdus  tagab 100% veekindluse ja hingavuse. Voodris on kasutatud mäluvahtu, mis võtab soojenedes omale vormi teie jalakuju järgi. Air-Active® sisetald. Jahisaapad Meindl  DOVRE Multigriff® Vibram Tald.  Valmistatud Saksamaal. Värvus: Tumepruun. Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: 2 Laos

Jahisaapad Meindl Island MFS Active Gore Tex. Vooderdus Gore Tex® materjaliga tagab hea hingavuse ja 100% veekindluse. MFS (Memory Foam System) süsteem. Voodris on kasutatud mäluvahtu, mis võtab soojenedes omale vormi teie jalakuju järgi. Vibram® tald ja Air-Active® sisetald. Jahisaapad Meindl Island MFS  DigaFix® paelte aasad. Valmistatud Saksamaal. 

Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: Laost otsas

Laia liistuga jahisaapad Meindl Island MFS Active Gore Tex. Vooderdus Gore Tex® materjaliga tagab hea hingavuse ja 100% veekindluse. MFS (Memory Foam System)  süsteem. Voodris on kasutatud mäluvahtu, mis võtab soojenedes omale vormi teie jalakuju järgi. Vibram® tald ja Air-Active® sisetald. Jahisaapad Meindl Island MFS  DigaFix® paelte aasad. Valmistatud Saksamaal. 

Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus. 

Saadavus: Laost otsas

Jahisaapad Meindl Island Lady MFS Active naistele. Vooderdus Gore Tex® materjaliga tagab hea hingavuse ja 100% veekindluse. MFS (Memory Foam System) süsteem. Voodris on kasutatud mäluvahtu, mis võtab soojenedes omale vormi teie jalakuju järgi. Vibram® tald ja Air-Active® sisetald. Jahisaapad Meindl Island MFS  DigaFix® paelte aasad. Valmistatud Saksamaal. Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: 1 Laos

Meindl Taiga GTX jahisaapad on käsitööna valminud Saksamaal. Tehnoloogia viimane sõna ja parimad materjalid teevad sellest saapast enim hinnatud jalanõu  jahimeeste seas. Ülim mugavus ja vastupidavus. Meindl Taiga GTX jahisaapad on kitsama liistuga. Ehtsast nahast pealis. Air-Active Soft Print Drysole sisetald. Voodris on  kasutatud mäluvahtu, mis võtab soojenedes omale vormi teie jalakuju järgi. Meindl Multigriff Vibram tald. Kaal - 920 g. DIGAfix® paelte kinnitused. Tellimisel kasutage  pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: 1 Laos

Saapad Meindl Island MFS "Rock". Veekindel nahk pealiseks, Gore Tex vooderdus koos Air-Active sisetallaga ning Contagrip  lööke absorbeeriva tallaga. Saabaste  pealismaterjal õlitatud nubuknahk.  Saapad on kerged ja mugavad.  Contagrip tald hoiab kindlalt märjal, mudasel, kui kivisel pinnal. DIGAfix paelte kinnitused. Jahisaabaste kaal: 890 g. 

Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: 2 Laos

Taktikalised saapad Meindl BLACK COBRA. Veekindel nahk pealiseks, Gore Tex vooderdus koos Air-Active sisetallaga ning Contagrip lööke absorbeeriva tallaga. Saabaste materjal on hingav ja vastupidav õlile, bensiinile ja hapetele. Anti-staatilised. Saapad on kerged jamugavad. Contagrip tald hoiab kindlalt märjal, mudasel, kui kivisel pinnal.  DIGAfix paelte kinnitused. Saapad on kasutusel mitmete maade eriüksuste ja politsei varustuses. Saabaste kaal: 560 g. Saabaste kõrgus: 20 cm. Värvus: Must. 

Tellimisel kasutage pildil olevat suuruse tabelit UK mõõdus.

Saadavus: Laost otsas

Vahatatud nubuknahast kõrged ja veekindlad nahast talvesaapad Meindl Kiruna. Veekindluse 100 % ja hingavuse tagab Gore Tex vooderdus. Pehme latex tald. 12 mm  ehtne lambavilla vooder. Saapa kõrgus  36 cm. Külmakindlus kuni -30°C. Valmistatud Saksamaal. Värvus: Tumepruun. Kiruna saabaste paksu voodri tõttu soovitame alati valida vähemalt number suuremad saapad. Oma sisetalla mõõdule võib lisada umbes 10mmSuuruste tabel  

Saadavus: Laost otsas

Soojenduspadjad jalgadele 1 paar on mittetoksilised, keskkonna- sõbralikud ja lõhnatud soojusallikad sinu jalgadele. Hoiab sooja kuni 5 tundi. Lihtsalt ava väline pakend  ja eemalda liimpinnal olev paber. Padi liimub jalatalla alla, seejärel soojeneb õhuga reageerides temperatuurivahemikku 35-39 kraadini. 20 minuti jooksul. Pakis  on 2 padjakest. Kinnita soojenduspadi soki, mitte ihu külge! Sisaldab ainult naturaalseid ja mittesüttivaid aineid, nagu raud, vesi, tselluloos, aktiivsüsi ja sool. Ei ole mõeldud imikutele, väikelastele, rasedatele. Välispidiseks kasutamiseks ainult. 

Saadavus: 76 Laos

Soojenduspadjakesed varvastele on mittetoksilised, keskkonnasõbralikud ja lõhnatud soojusallikad sinu varvastele. Lihtsalt ava väline pakend ja eemalda liimpinnal olev paber. Padi liimub jalatalla alla, seejärel soojeneb õhuga reageerides emperatuurivahemikku  38 - 42 kraadi C 20 minuti jooksul. Kestvus kuni 6 tundi. Pakis on 2 padjakest. Sisaldab ainult naturaalseid ja mittesüttivaid aineid, nagu raud, vesi, tselluloos, aktiivsüsi ja sool. Ei ole mõeldud imikutele, väikelastele, rasedatele. Välispidiseks kasutamiseks ainult.